Kursy pierwszej pomocy dla firm Chojnice

kurs pierwszej pomocy

Jeśli chcesz, by pracownicy Twojej firmy wiedzieli, jak reagować w nagłych sytuacjach, zapraszamy na nasz kurs pierwszej pomocy dla firm Chojnice. Szkolenie jest przeznaczone dla osób zatrudnionych w różnego rodzaju przedsiębiorstwach oraz instytucjach i umożliwia zdobycie certyfikatu przydatnego m.in. podczas kontroli Państwowej Inspekcji Pracy. Kurs pierwszej pomocy w firmie Chojnice składa się z części teoretycznej i praktycznej, dzięki czemu uczestnicy mają szansę dobrze przygotować się do sytuacji zagrażających zdrowiu i życiu w miejscu pracy.

Kurs pierwszej pomocy dla firm Chojnice – co obejmuje program?

Szkolenie pierwsza pomoc dla firm Chojnice ma rozbudowany program obejmujący wszystkie zagadnienia istotne z perspektywy bezpieczeństwa w miejscu pracy. Podczas części teoretycznej kursanci poznają podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy, w tym takie zagadnienia, jak:

  • znaczenie czasu w stanie zagrożenia życia,
  • ocena stanu poszkodowanego,
  • wezwanie pomocy medycznej,
  • zabezpieczenie miejsca zdarzenia.

Szkolenie dla firm pierwsza pomoc Chojnice obejmuje również część praktyczną. Uczestnicy mają okazję opanować wiele przydatnych czynności, od pozycji bocznej bezpiecznej, przez resuscytację krążeniowo-oddechową, po postępowanie w napadach drgawek. Program kursu pierwsza pomoc dla firm Chojnice pozwala bardzo dobrze przygotować się na nieprzewidziane sytuacje w miejscu pracy.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenie pierwsza pomoc dla firm Chojnice?

Organizowane przez nas kursy pierwszej pomocy dla firm Chojnice mają wiele zalet, a najważniejszą jest wysoki poziom merytoryczny. Szkolenia są prowadzone przez ratownika medycznego z ponad 15-letnim doświadczeniem i zdolnościami pedagogicznymi. Ich program jest aktualny, a forma zajęć – przystępna i dopasowana do poziomu wiedzy uczestników. Pierwsza pomoc przedmedyczna w zakładzie pracy Chojnice to doskonały wybór dla firm, które oczekują faktycznego podniesienia kompetencji pracowników. Co jeszcze wyróżnia naszą ofertę?

  • Zawsze dopasowujemy program kursu do charakteru firmy. Możemy zaproponować Ci np. szkolenie z pierwszej pomocy dla pracowników produkcyjnych lub szkolenie pierwsza pomoc w pracy biurowej Chojnice.
  • Oferujemy możliwość przeprowadzenia kursu w siedzibie firmy – niezależnie od lokalizacji.
  • Szkolenie pierwszej pomocy w zakładzie pracy Chojnice kończy się uzyskaniem certyfikatu respektowanego przez instytucje uprawnione do kontroli.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie, sprawdź: kurs pierwszej pomocy dla firm. Zachęcamy także, by sprawdzić inne kursy pierwszej pomocy, które prowadzimy, takie jak indywidualny kurs pierwszej pomocy.

Zapytaj o ofertę kursów pierwszej pomocy dla Twojej firmy!